Mistrz i UczeńProgramy

Program Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Mistrz i Uczeń”

XXXIII OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE „MISTRZ i UCZEŃ”
PŁOCK 2019

To, co powstrzymuje ludzi, to nie jakość ich pomysłów, tylko brak wiary w siebie.
Russell Simmons

Rytm twórczości jest nieprzerwany; wymaga totalnego, bez reszty permanentnego zaangażowania myśli, woli i wyobraźni.
Tadeusz Kantor

Czwartek (14 listopada)

  • 10.00
    Otwarcie Warsztatów (MDK, sala nr 18)
  • 10.30-13.30
    „Rozśpiewaj się na świat” z pasji do wielogłosowości i współbrzmienia ludzkich głosów – warsztat wokalny cz.1 – Magdalena Ptaszyńska (sala w Domu Darmstadt, pl. Stary Rynek 8)
  • 10.30-13.30
    „Upcycling jako piękniejsze życie przedmiotów” – warsztat plastyczny cz.1 – Agnieszka Dąbrowska-Walczak (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 5)
  • 10.30-11.50
    SEN – warsztat teatralny dla gr. młodszej cz.1 – Julia Kotarska-Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)
  • 12.00-13.30
    SEN – warsztat teatralny dla gr. starszej cz.1 – Julia Kotarska-Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)
  • 13.30-15.30
    Czas wolny
  • 15.30-18.30
    „Rozśpiewaj się na świat” z pasji do wielogłosowości i współbrzmienia ludzkich głosów – warsztat wokalny cz.2 – Magdalena Ptaszyńska (sala w Domu Darmstadt, pl. Stary Rynek 8)
  • 15.30-18.30
    „Upcycling jako piękniejsze życie przedmiotów” – warsztat plastyczny cz.2 – Agnieszka Dąbrowska-Walczak (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 5)
  • 15.30-16.50
    SEN – warsztat teatralny dla grupy młodszej cz.2 – Julia Kotarska- Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)
  • 17.00-18.30
    SEN – warsztat teatralny dla grupy starszej cz.2 – Julia Kotarska-Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)

Piątek (15 listopada)

  • 9.30-13.30
    „Rozśpiewaj się na świat” z pasji do wielogłosowości i współbrzmienia ludzkich głosów – warsztat wokalny cz.3 – Magdalena Ptaszyńska (sala w Domu Darmstadt, pl. Stary Rynek 8)
  • 9.30-13.30
    „Upcycling jako piękniejsze życie przedmiotów” – warsztat plastyczny cz.3 – Agnieszka Dąbrowska-Walczak (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 5)
  • 9.30-11.20
    SEN – warsztat teatralny dla grupy młodszej cz.3 – Julia Kotarska-Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)
  • 11.30-13.30
    SEN – warsztat teatralny dla grupy starszej cz.3 – Julia Kotarska-Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)
  • 13.30-15.30
    Czas wolny
  • 15.30-18.30
    „Rozśpiewaj się na świat” z pasji do wielogłosowości i współbrzmienia ludzkich głosów – warsztat wokalny cz.4 – Magdalena Ptaszyńska (sala w Domu Darmstadt, pl. Stary Rynek 8)
  • 15.30-18.30
    „Upcycling jako piękniejsze życie przedmiotów” – warsztat plastyczny cz.4 – Agnieszka Dąbrowska-Walczak (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 5)
  • 15.30-16.50
    SEN – warsztat teatralny dla grupy młodszej cz.4 – Julia Kotarska-Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)
  • 17.00-18.30
    SEN – warsztat teatralny dla grupy starszej cz.4 – Julia Kotarska-Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)

Sobota (16 listopada)

  • 9.00-11.30
    „Rozśpiewaj się na świat” z pasji do wielogłosowości i współbrzmienia ludzkich głosów – warsztat wokalny cz.5 – Magdalena Ptaszyńska (sala w Domu Darmstadt, Pl. Stary Rynek 8)
  • 9.00-10.10
    SEN – warsztat teatralny dla grupy młodszej cz.5 – Julia Kotarska- Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)
  • 10.20-11.30
    SEN – warsztat teatralny dla grupy starszej cz.5 – Julia Kotarska-Rekosz (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)
  • 9.00-11.15
    „Upcycling jako piękniejsze życie przedmiotów” – warsztat plastyczny cz.5 – Agnieszka Dąbrowska-Walczak (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 5)
  • 11.30-12.00
    Przygotowanie wystawy przez uczestników warsztatów plastycznych (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 5)
  • 12.00
    Prezentacja dokonań uczestników warsztatów (MDK, ul. Tumska 9a, s. nr 18)
Tagi
Back to top button
Close
Close