Bez kategorii

Terminy konsultacji dla uczniów i rodziców

Terminy konsultacji dla uczniów i rodziców
wrzesień 2022

Katarzyna Adamczyk – każdy czwartek w godz. 16.30 – 17.30 (filia eMDekuś w Szkole Podstawowej nr 23, ul. Walecznych 20)

Olga Barańska – każdy piątek w godz. 12.00 – 13.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Marek Bębenista – 06.09 2022 oraz 20.09.2022 w godz. 8.00 – 9.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Magdalena Bieniek – każdy poniedziałek w godz. 17.05 – 18.05 (MDK, ul. Tumska 9a)

Szymon Cempura – każdy poniedziałek w godz. 18.40 – 19.40 (MDK, ul. Tumska 9a)

Anna Chudzik – 07.09 oraz 21.09 w godz. 17.30 – 18.30 (SP nr 15, ul. Przyszkolna 2a)

Małgorzata Ćwiklińska – każdy poniedziałek w godz. 15.00 – 16.00 (Ogród Jordanowski, ul. 4 Pułku Strzelców Konnych)

Mariola Dąbrowska – każdy czwartek w godz. 16.00 – 17.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Sylwia Fronczak – 06.09 oraz 20.09 w godz. 9.20 – 10.20 (SP nr 14, Aleja Stanisława Jachowicza 20)

Marta Głowacka-Szmyd – 05.09, 19.09 w godz. 15.15 – 16.15 (MDK, ul. Tumska 9a)

Litosława Koper – każdy poniedziałek w godz. 14.00 – 15.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Adam Krysiak – każdy wtorek w godz. 17.30 – 18.30 (Ogród Jordanowski, ul. 4 Pułku Strzelców Konnych)

Roman Kusy – każda środa w godz. 18.45 – 19.15 (MDK, ul. Tumska 9a)

Aniela Lewandowska – 07.09 oraz 21.09 w godz. 14.30 – 15.30 (MDK, ul. Tumska 9a)

Eliza Łabarzewska – każdy czwartek w godz. 15.00 – 16.00 (Ogród Jordanowski, ul. 4 Pułku Strzelców Konnych)

Eliza Łochowska – każdy czwartek w godz. 17.15 – 18.15 (MDK, ul. Tumska 9a)

Krzysztof Malinowski – 06.09 oraz 20.09 w godz. 20.00 – 21.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Bogdan Marciniak – każdy czwartek w godz. 18.55 – 19.55 (MDK, ul. Tumska 9a)

Katarzyna Pilichowska – każdyt czwartek w godz. 11.30 – 12.30 (MDK, ul. Tumska 9a)

Grzegorz Potkański – 05.09 oraz 26.09 w godz. 19.30 – 20.30 (MDK, ul. Tumska 9a)

Adrianna Rutkowska – każdy piątek w godz. 15.00 – 16.00 (Ogród Jordanowski, ul. 4 Pułku Strzelców Konnych)

Sylwia Serwach-Barucha – każdy piątek w godz. 15.00 – 16.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Małgorzata Sroka – 07.09 oraz 21.09 w godz. 18.15 – 19.15 (SP nr 22, ul. Czwartaków 6)

Joanna Stolarska – każdy wtorek w godz. 15.00 – 16.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Dorota Szarmach-Jończyk – każdy poniedziałek w godz. 11.00 – 12.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Włodzimierz Szpotański – każdy piątek w godz. 19.35 – 20.35 (MDK, ul. Tumska 9a)

Zbigniew Tomaszewski – każdy poniedziałek w godz. 13.30 – 14.30 (SP nr 1, Pasaż Vuka Karadzica 1)

Maciej Wierciński – 06.09 oraz 20.09 w godz. 17.00 – 18.00 (SP nr 3, ul. Kossobudzkiego 7)

Jolanta Wróblewska – każdy wtorek w godz. 19.00 – 20.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Małgorzata Wróblewska-Siwak – każda środa w godz. 12.00 – 13.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Danuta Znyk – każdy poniedziałek w godz. 13.30 – 14.30 (filia Przystanek Maciuś, ul. Harcerska 2a)

Jacek Znyk – każdy poniedziałek w godz. 13.00 – 14.00 (MDK, ul. Tumska 9a)

Zobacz także
Close
Back to top button