Mistrz i Uczeń

XXXIV Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne „Mistrz i uczeń” – zmiana planów!!!

Drodzy Uczestnicy, uprzejmie informujemy, że w trosce o Wasze bezpieczeństwo warsztaty plastyczne odbędą się w zmienionej formie – z podziałem Uczestników na grupy. Każda grupa pracować będzie przez jeden dzień (8 godzin). Zmienia się również termin zajęć plastycznych – odbędą się w dn. 24-25 listopada w godz. 9-13 i 14.30-18.30. Zapisane osoby powiadomimy o zmianach telefonicznie.

Warsztaty wokalne i teatralne:

Z przykrością informujemy, że pogarszająca się sytuacja epidemiologiczna, zmusza nas do odwołania warsztatów teatralnych i wokalnych, które miały odbyć się w dniach 18-20 listopada. Jednak z tych zajęć Warsztatów nie rezygnujemy – z Panią Julią Kotarską (zajęcia teatralne) i z Panią Magdą Ptaszyńską (zajęcia wokalne), będziecie mieli okazję popracować najprawdopodobniej wiosną, bo wtedy – mamy nadzieję – uda nam się spotkać….

Uważajcie na siebie i bądźcie zdrowi! Do zobaczenia!