Wyniki

  • lis- 2022 -
    25 listopada
    Photo of Ja i Król Maciuś Pierwszy – wyniku konkursu

    Ja i Król Maciuś Pierwszy – wyniku konkursu

    Protokółz posiedzenia JuryXXIII Ogólnopolskiego Konkursu PlastycznegoJa i Król Maciuś PierwszyPłock, 25 listopada 2022 r. Jury w składzie: dr. Laura Dyczko – artysta plastyk, Płocka Galeria Sztuki, przewodnicząca juryRobert Parzychowski – Grafik Miasta PłockaLitosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyJacek Znyk – plastyk, koordynator konkursów Młodzieżowy Dom Kultury po wnikliwej analizie…

    Czytaj więcej »
  • paź- 2022 -
    17 października
    Photo of Zwariowana historia – werdykt

    Zwariowana historia – werdykt

    WERDYKT JURYIII Konkursu Literackiego Zwariowana historiaPłock, dn. 12.10.2022 r. Jury w składzie: Joanna BanasiakRenata Rybicka-JakielskaMaciej Woźniak po przestudiowaniu 172. nadesłanych prac konkursowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:   I nagroda Alicja Kiera l. 14  ze  Szkoły  Podstawowej  nr  38  w  Katowicach  za  opowiadanie „1~9 ~3~1”Pola Krawiec l. 12 ze Szkoły…

    Czytaj więcej »
  • 3 października
    Photo of Mój Przyjaciel zwierzak – wyniki konkursu

    Mój Przyjaciel zwierzak – wyniki konkursu

    ProtokółMiejskiego Konkursu Fotograficznego„Mój przyjaciel zwierzak”30.09.2022 r. Jury w składzie Jacek Znyk – Przewodniczący Jury, plastyk, fotograf, koordynator konkursu,Joanna Stolarska – nauczyciel plastyki i historii sztuki,Rafael Dominik – fotoreporter, Tygodnik Płocki po wnikliwej analizie 171 nadesłanych prac, postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące: kategoria wiekowa 7 – 12 lat Wyróżnienia: Michalina Kowalska,…

    Czytaj więcej »
  • maj- 2022 -
    20 maja
    Photo of Słowa po niebie płynące – wyniki konkursu

    Słowa po niebie płynące – wyniki konkursu

    Jury Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej „Słowa po niebie płynące” w składzie: Olga BarańskaEliza ŁochowskaBogdan Marciniak po wysłuchaniu konkursowych prezentacji przyznało nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach: Kategoria – poezja śpiewana: kl. VI – VII szkół podstawowych I Nagroda Alicja Kowalska ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im.…

    Czytaj więcej »
  • 14 maja
    Photo of Protokół XIV Płockich Konfrontacji Gitarowych

    Protokół XIV Płockich Konfrontacji Gitarowych

    Protokół juryXIV Płockich Konfrontacji GitarowychPłock, 13 maja 2022 r. Jury XIV Płockich Konfrontacji Gitarowych w składzie: Artur Lesicki – przewodniczący juryKrzysztof MisiakRoman Kusy po wysłuchaniu w sumie 13 solistów i zespołów postanowiło finalistom przyznać następujące nagrody i wyróżnienia: Grand Prix XIV Płockich Konfrontacji GitarowychDuet z Koszalina w składzie: Kacper Krężołek…

    Czytaj więcej »
  • 11 maja
    Photo of Pięknie być człowiekiem – wyniki eliminacji rejonowych

    Pięknie być człowiekiem – wyniki eliminacji rejonowych

     Protokół jury eliminacji rejonowych43. Konkursu recytatorskiego dla dzieci i młodzieży„Pięknie być człowiekiem”7.05.2022 Jury eliminacji rejonowych 43. Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży „Pięknie być człowiekiem” w składzie: Iwona KosewskaSzymon Cempura dla kategorii: klasy I – III szkoły podstawowej oraz klasy IV – VI szkoły podstawowej oraz Elżbieta ZbrzeznaBogumił Karbowski dla…

    Czytaj więcej »
  • 9 maja
    Photo of Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Janusza Korczaka – wyniki

    Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Janusza Korczaka – wyniki

    Informujemy, że jeszcze czekamy na wydruk tomiku z wierszami laureatów XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza Korczaka. Jak tylko odbierzemy go z drukarni, rozpoczniemy wysyłkę nagród w konkursie. A tymczasem zapraszamy wszystkich do zapoznania się z cyfrową wersją tomiku, którą znajdziecie W TYM MIEJSCU Werdykt juryXXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im.…

    Czytaj więcej »
  • 6 maja
    Photo of Protokół kwalifikacji do II etapu

    Protokół kwalifikacji do II etapu

    Protokół kwalifikacjiXIV Płockich Konfrontacji GitarowychStowarzyszenie Edukacji Kulturalno-Artystycznej i NaukiPłock, 6 maja 2022 r. Jury konkursu po zapoznaniu się z nagraniami uczestników XIV Płockich Konfrontacji Gitarowych postanowiło zakwalifikować do II etapu następujące osoby i zespoły: Kategoria wiekowa do lat 15 Jan RuteckiJeremiasz JagłaMatylda KrukMichał FurmanAntoni MereckiIda KoziołJan Valetka Kategoria wiekowa powyżej…

    Czytaj więcej »
  • 2 maja
    Photo of Polska w strukturach międzynarodowych – wyniki konkursu

    Polska w strukturach międzynarodowych – wyniki konkursu

    Protokół jury konkursuPolska w strukturach międzynarodowychPłock, 2 maja 2022 r. Jury Konkursu w składzie: Elżbieta Gapińska, Posłanka na Sejm RPLitosława Koper, Dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyTomasz Cybulski Na podstawie wyników testu wiedzy postanowiło nagrodzić drużynę: Kacper Zuchora, Dominika Padzik z Zespołu Szkół nr 5 w Płocku, pracujący pod opieką pani Anny…

    Czytaj więcej »
  • kw.- 2022 -
    21 kwietnia
    Photo of Autoportret – wyniki konkursu fotograficznego

    Autoportret – wyniki konkursu fotograficznego

    ProtokółOgólnopolskiego Konkursu Fotograficznego„Autoportret”21.04.2022 r. Jury w składzie Artur Kras – artysta fotografik, Wiceprezes Płockiego Towarzystwa Fotograficznego,Litosława Koper – Dyrektor MDK,Rafael Dominik – fotoreporter, Tygodnik PłockiJacek Znyk – plastyk, fotograf, koordynator konkursu po wnikliwej analizie nadesłanych prac, postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące: Wyróżnienia: Agata Gościniak, 16 lat, I Prywatne Liceum Sztuk…

    Czytaj więcej »
  • mar- 2022 -
    21 marca
    Photo of ThePtak 2022 – wyniki Festiwalu

    ThePtak 2022 – wyniki Festiwalu

    Protokół JuryIV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej „ThePtak”21 marca 2022 r. Jury w składzie: Marta Głowacka-Szmyd – wokalistka jazzowa, nauczycielka śpiewu, wokalistka zespołu rocka progresywnego Anamor,Eliza Łochowska – wokalistka, nauczycielka muzyki: emisji głosu, śpiewu,Roman Kusy – muzyk, założyciel zespołu rocka progresywnego Anamor,Magdalena Bębenista – filolog, nauczycielka języka angielskiego, po wnikliwej analizie…

    Czytaj więcej »
  • gru- 2021 -
    16 grudnia
    Photo of Najładniejsza Kartka Świąteczna – wyniki konkursu

    Najładniejsza Kartka Świąteczna – wyniki konkursu

    Protokółz posiedzenia komisji konkursowejMiejskiego Konkursu Plastycznego „Najładniejsza Kartka Świąteczna”Płock, 6.12.2021 r. Jury w składzie: dr Elżbieta Ciesielska-Zając – artysta plastyk, historyk sztuki, przewodniczącadr Laura Dyczko – artysta plastyk, Płocka Galeria SztukiRobert Parzychowski – Grafik Miasta PłockaLitosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyJacek Znyk – plastyk, koordynator konkursów Młodzieżowy Dom Kultury…

    Czytaj więcej »
  • lis- 2021 -
    26 listopada
    Photo of Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ja i Król Maciuś Pierwszy” – wyniki

    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ja i Król Maciuś Pierwszy” – wyniki

    Protokółz posiedzenia JuryXXII Ogólnopolskiego Konkursu PlastycznegoJa i Król Maciuś PierwszyPłock, 22 listopada 2021 r. Jury w składzie: dr Elżbieta Ciesielska-Zając – artysta plastyk, historyk sztuki, przewodniczącaLaura Dyczko – artysta plastyk, Płocka Galeria SztukiRobert Parzychowski – Grafik Miasta PłockaLitosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyJacek Znyk – plastyk, koordynator konkursów Młodzieżowy…

    Czytaj więcej »
  • paź- 2021 -
    22 października
    Photo of Mój Płock – moje miasto. Werdykt

    Mój Płock – moje miasto. Werdykt

    Protokółz posiedzenia JuryXXI Miejskiego Konkursu Plastyczno-FotograficznegoMój Płock moje miasto Płock, 22 października 2021 r. Jury w składzie: Robert Parzychowski – Grafik Miasta PłockaLitosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyJacek Znyk – plastyk, fotograf, koordynator konkursów Młodzieżowy Dom KulturyRafael Dominik – fotograf, Tygodnik Płocki Po wnikliwej analizie 58 prac plastycznych i…

    Czytaj więcej »
  • cze- 2021 -
    30 czerwca
    Photo of Zwariowana historia – wyniki konkursu

    Zwariowana historia – wyniki konkursu

    Protokół juryII Konkursu LiterackiegoZwariowana historia – opowiadanie z motywem historycznymPłock, dn. 30. 06. 2021 r. Z zainteresowaniem i wielką uwagą  jury  przestudiowało nadesłane prace konkursowe. Przy ich ocenie brano pod uwagę zastosowanie się do wymagań regulaminu, a więc zgodność z  tematem, właściwą objętość utworu,  zachowanie cech gatunkowych opowiadania a także…

    Czytaj więcej »
  • 30 czerwca
    Photo of HECA 2021 – wyniki

    HECA 2021 – wyniki

    Protokół z posiedzenia juryXXXI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA ONLINE18 czerwca 2021 Jury  w składzie: Olga BarańskaSzymon CempuraStefan FriedmannEliza ŁochowskaMariusz Pogonowski postanowiło przyznać następujące nagrody: w  kategorii dziecięcej: I miejsce –  Złota Maska Grupa  Teatralna  „Groszki”  z ATElier Kultury w Jaworznie – Teatr Sztuk za przedstawienie „Alebaba i…

    Czytaj więcej »
  • 29 czerwca
    Photo of Słowa po niebie płynące – wyniki konkursu

    Słowa po niebie płynące – wyniki konkursu

    Protokół X Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej on lineSłowa po niebie płynące29 czerwca 2021 r. Jury konkursu w składzie: Kategoria – poezja śpiewana: Eliza ŁochowskaBogdan Marciniak Kategoria – recytacja: Olga BarańskaRenata KraszewskaSzymon Cempura po przesłuchaniu ogółem 30 wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.  Kategoria – poezja śpiewana: kl. VII…

    Czytaj więcej »
  • 8 czerwca
    Photo of Wyniki konkursu historycznego

    Wyniki konkursu historycznego

     Protokół juryKonkursu Historycznego100 pytań o II RzeczpospolitejPłock, 4 czerwca 2021 r. Jury Konkursu Historycznego w składzie: Elżbieta Gapińska, Posłanka na Sejm RPLitosława Koper, Dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyTomasz Cybulski po sprawdzeniu 73 zestawów odpowiedzi postanowiło przyznać następujące nagrody: I Nagroda Larysa Jułkowska, 12 latSławomir Jułkowski, II Nagroda Anna Drzewek, 14 latLena…

    Czytaj więcej »
  • maj- 2021 -
    24 maja
    Photo of HECA 2021 – kwalifikacja

    HECA 2021 – kwalifikacja

    Protokół z posiedzenia Rady ArtystycznejXXXI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA ONLINE24 maja 2021 Rada Artystyczna w składzie: Olga BarańskaEliza ŁochowskaLitosława KoperSzymon Cempura postanowiła po obejrzeniu nadesłanych spektakli zakwalifikować do II etapu Festiwalu  (czerwiec 2021) następujące przedstawienia: w  kategorii dziecięcej: Teatrzyk „Na niby” z Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie,…

    Czytaj więcej »
  • 21 maja
    Photo of Konkurs Poetycki im. Janusza Korczaka – nagrody dodatkowe

    Konkurs Poetycki im. Janusza Korczaka – nagrody dodatkowe

    Pragnę dodatkowo wyróżnić kilkoro uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego. Sądzę, że także ich wiersze zainteresują potencjalnych odbiorców. Młodzi Twórcy, życzę Wam wrażliwości serca i lekkiego pióra. Elżbieta Zbrzezna  Ada Łacina-Łanowska, 12 lat, godło „A2”,  Szkoła Podstawowa nr 28  im. Witolda Budryka w Gliwicach – nagroda za wiersze:  „Koronawirus”, „Tolerancja”, „W hołdzie…

    Czytaj więcej »
  • 21 maja
    Photo of Rozstrzygnięcie XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych

    Rozstrzygnięcie XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych

    Protokół juryXIII Płockich Konfrontacji GitarowychPłock, 21 maja 2021 r. Jury XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych w składzie: Wojciech Pilichowski – przewodniczący juryKrzysztof MisiakRoman Kusy postanowiło osiemnastu finalistom przyznać następujące nagrody: Grand Prix XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych Mateusz Popiołek z Pruszkowa Kategoria wiekowa do lat 15 Złota struna: Antoni Merecki  z Pałacu…

    Czytaj więcej »
  • 14 maja
    Photo of Protokół eliminacji rejonowych Konkursu Recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”

    Protokół eliminacji rejonowych Konkursu Recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”

    Protokół juryeliminacji rejonowych Konkursu Recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”w Młodzieżowym Domu Kultury w PłockuPłock, 14.05.2021 r. Jury w składzie: Olga Barańska – nauczyciel, instruktor teatralnySzymon Cempura – aktor, instruktor teatralnyMichał Stańczak – polonista po obejrzeniu nadesłanych nagrań postanowiło nagrodzić następujące osoby: Kategoria  klasy I-III 1 miejsceAntonina Chojnacka, kl. II, Szkoła Podstawowa…

    Czytaj więcej »
  • 14 maja
    Photo of Płockie Konfrontacje Gitarowe – kwalifikacja do II etapu

    Płockie Konfrontacje Gitarowe – kwalifikacja do II etapu

    Protokół kwalifikacjiXIII Płockich Konfrontacji GitarowychPłock, 14 maja 2021 r. Jury konkursu po zapoznaniu się z nagraniami uczestników XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych postanowiło zakwalifikować do II etapu następujące osoby: Kategoria wiekowa do lat 15: Jeremiasz JagłaSebastian DzienniakAntoni MereckiZofia Kustosz Kategoria wiekowa od lat 15: Paweł LachAntoni BrzezińskiJeremiasz CzarneckiIzabela PerekJagoda NawrockaAleksandra DąbrowskaKacper…

    Czytaj więcej »
  • kw.- 2021 -
    30 kwietnia
    Photo of Protokół jury Festiwalu Piosenki Angielskiej „ThePtak”

    Protokół jury Festiwalu Piosenki Angielskiej „ThePtak”

    Protokół JuryIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej „ThePtak”30.04.2021 r. Jury w składzie: Marta Głowacka-Szmyd – wokalistka jazzowa, nauczycielka śpiewu, wokalistka zespołu rocka progresywnego Anamor,Eliza Łochowska – wokalistka, nauczycielka muzyki: emisji głosu, śpiewu, gry na instrumentach klawiszowych,Katarzyna Stanek – wokalistka, songwriterka oraz instruktorka wokalna,Aleksandra Jeżak – filolog oraz nauczycielka języka angielskiego,Litosława Koper…

    Czytaj więcej »
  • 19 kwietnia
    Photo of Wyniki konkursu poetyckiego

    Wyniki konkursu poetyckiego

    Werdykt juryXXVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza KorczakaPłock, 15.04.2021 r. Jury XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza Korczaka w składzie: Elżbieta Zbrzezna – polonistka, Maciej Woźniak – poeta, eseista, krytyk literacki, po wnikliwiej analizie nadesłanych 230 zestawów wierszy, zdecydowało o następującym podziale nagród i wyróżnień: Kategoria wiekowa 7 – 12…

    Czytaj więcej »
  • mar- 2021 -
    26 marca
    Photo of Wyniki konkursu fotograficznego

    Wyniki konkursu fotograficznego

    ProtokółVIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego„Jej portret, Jego portret, Ich portret”26.03.2021 r. Jury w składzie Adam Bębenista – artysta fotografik, przewodniczący jury,Laura Dyczko – artysta plastyk,Litosława Koper – Dyrektor MDK,Jacek Znyk – plastyk, fotograf, koordynator konkursu po wnikliwej analizie 246 nadesłanych prac, postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące: Kategoria wiekowa 8 – 12…

    Czytaj więcej »
  • 25 marca
    Photo of „W wielkanocnym nastroju” – wyniki konkursu

    „W wielkanocnym nastroju” – wyniki konkursu

    Protokółz posiedzenia juryMiejskiego Konkursu Plastycznego ,,W wielkanocnym nastroju”dla dzieci przedszkolnych Jury w składzie: Litosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury – przewodniczącaSylwia Serwach – Barucha – plastyk Młodzieżowy Dom Kultury w PłockuKatarzyna Adamczyk – plastyk Młodzieżowy Dom Kultury w PłockuDanuta Znyk – plastyk Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku po wnikliwej analizie…

    Czytaj więcej »
  • gru- 2020 -
    18 grudnia
    Photo of Płockie Konfrontacje Gitarowe – wyniki konkursu

    Płockie Konfrontacje Gitarowe – wyniki konkursu

    Protokół JuryXII Płockich Konfrontacji GitarowychPłock, 18 grudnia 2020 r. Jury w składzie: Wojciech Pilichowski – przewodniczący juryKrzysztof MisiakRoman Kusy obejrzało prezentacje 45 uczestników XII Płockich Konfrontacji Gitarowych i postanowiło przyznać następujące nagrody: Grand Prix XII Płockich Konfrontacji Gitarowych: dla Kacpra Krężołka ze Studia Muzyki Rozrywkowej „Tea & M” w Kołobrzegu…

    Czytaj więcej »
  • 17 grudnia
    Photo of Najładniejsza kartka świąteczna – wyniki konkursu

    Najładniejsza kartka świąteczna – wyniki konkursu

    Protokół z posiedzenia jury „Najładniejsza kartka świąteczna” Jury w składzie: dr Elżbieta Ciesielska-Zając – artystka, plastyk, historyk sztuki – przewodniczącaLitosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyAleksandra Mroczek – plastyk, grafik Młodzieżowego Domu KulturyRobert Parzychowski – grafik Miasta PłockaJacek Znyk – plastyk, fotograf, koordynator konkursów Młodzieżowy Dom Kultury Grupa 4-6 lat:…

    Czytaj więcej »
  • lis- 2020 -
    26 listopada
    Photo of Ja i Król Maciuś Pierwszy – wyniki konkursu

    Ja i Król Maciuś Pierwszy – wyniki konkursu

    Protokół z posiedzenia juryXXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Ja i Król Maciuś Pierwszy24.11.2020 Jury w składzie: dr Elżbieta Ciesielska-Zająć – artystka, plastyk, historyk sztuki – przewodniczącaLitosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyJacek Znyk – plastyk, fotograf, koordynator konkursów Młodzieżowy Dom KulturyAleksandra Mroczek – plastyk, grafik, Młodzieżowy Dom Kultury postanowiło nagrodzić i…

    Czytaj więcej »
Back to top button