Wyniki

  • Cze- 2021 -
    30 czerwca
    Photo of Zwariowana historia – wyniki konkursu

    Zwariowana historia – wyniki konkursu

    Protokół juryII Konkursu LiterackiegoZwariowana historia – opowiadanie z motywem historycznymPłock, dn. 30. 06. 2021 r. Z zainteresowaniem i wielką uwagą  jury  przestudiowało nadesłane prace konkursowe. Przy ich ocenie brano pod uwagę zastosowanie się do wymagań regulaminu, a więc zgodność z  tematem, właściwą objętość utworu,  zachowanie cech gatunkowych opowiadania a także…

    Czytaj więcej »
  • 30 czerwca
    Photo of HECA 2021 – wyniki

    HECA 2021 – wyniki

    Protokół z posiedzenia juryXXXI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA ONLINE18 czerwca 2021 Jury  w składzie: Olga BarańskaSzymon CempuraStefan FriedmannEliza ŁochowskaMariusz Pogonowski postanowiło przyznać następujące nagrody: w  kategorii dziecięcej: I miejsce –  Złota Maska Grupa  Teatralna  „Groszki”  z ATElier Kultury w Jaworznie – Teatr Sztuk za przedstawienie „Alebaba i…

    Czytaj więcej »
  • 29 czerwca
    Photo of Słowa po niebie płynące – wyniki konkursu

    Słowa po niebie płynące – wyniki konkursu

    Protokół X Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej on lineSłowa po niebie płynące29 czerwca 2021 r. Jury konkursu w składzie: Kategoria – poezja śpiewana: Eliza ŁochowskaBogdan Marciniak Kategoria – recytacja: Olga BarańskaRenata KraszewskaSzymon Cempura po przesłuchaniu ogółem 30 wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.  Kategoria – poezja śpiewana: kl. VII…

    Czytaj więcej »
  • 8 czerwca
    Photo of Wyniki konkursu historycznego

    Wyniki konkursu historycznego

     Protokół juryKonkursu Historycznego100 pytań o II RzeczpospolitejPłock, 4 czerwca 2021 r. Jury Konkursu Historycznego w składzie: Elżbieta Gapińska, Posłanka na Sejm RPLitosława Koper, Dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyTomasz Cybulski po sprawdzeniu 73 zestawów odpowiedzi postanowiło przyznać następujące nagrody: I Nagroda Larysa Jułkowska, 12 latSławomir Jułkowski, II Nagroda Anna Drzewek, 14 latLena…

    Czytaj więcej »
  • Maj- 2021 -
    24 maja
    Photo of HECA 2021 – kwalifikacja

    HECA 2021 – kwalifikacja

    Protokół z posiedzenia Rady ArtystycznejXXXI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA ONLINE24 maja 2021 Rada Artystyczna w składzie: Olga BarańskaEliza ŁochowskaLitosława KoperSzymon Cempura postanowiła po obejrzeniu nadesłanych spektakli zakwalifikować do II etapu Festiwalu  (czerwiec 2021) następujące przedstawienia: w  kategorii dziecięcej: Teatrzyk „Na niby” z Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie,…

    Czytaj więcej »
  • 21 maja
    Photo of Konkurs Poetycki im. Janusza Korczaka – nagrody dodatkowe

    Konkurs Poetycki im. Janusza Korczaka – nagrody dodatkowe

    Pragnę dodatkowo wyróżnić kilkoro uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego. Sądzę, że także ich wiersze zainteresują potencjalnych odbiorców. Młodzi Twórcy, życzę Wam wrażliwości serca i lekkiego pióra. Elżbieta Zbrzezna  Ada Łacina-Łanowska, 12 lat, godło „A2”,  Szkoła Podstawowa nr 28  im. Witolda Budryka w Gliwicach – nagroda za wiersze:  „Koronawirus”, „Tolerancja”, „W hołdzie…

    Czytaj więcej »
  • 21 maja
    Photo of Rozstrzygnięcie XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych

    Rozstrzygnięcie XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych

    Protokół juryXIII Płockich Konfrontacji GitarowychPłock, 21 maja 2021 r. Jury XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych w składzie: Wojciech Pilichowski – przewodniczący juryKrzysztof MisiakRoman Kusy postanowiło osiemnastu finalistom przyznać następujące nagrody: Grand Prix XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych Mateusz Popiołek z Pruszkowa Kategoria wiekowa do lat 15 Złota struna: Antoni Merecki  z Pałacu…

    Czytaj więcej »
  • 14 maja
    Photo of Protokół eliminacji rejonowych Konkursu Recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”

    Protokół eliminacji rejonowych Konkursu Recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”

    Protokół juryeliminacji rejonowych Konkursu Recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem”w Młodzieżowym Domu Kultury w PłockuPłock, 14.05.2021 r. Jury w składzie: Olga Barańska – nauczyciel, instruktor teatralnySzymon Cempura – aktor, instruktor teatralnyMichał Stańczak – polonista po obejrzeniu nadesłanych nagrań postanowiło nagrodzić następujące osoby: Kategoria  klasy I-III 1 miejsceAntonina Chojnacka, kl. II, Szkoła Podstawowa…

    Czytaj więcej »
  • 14 maja
    Photo of Płockie Konfrontacje Gitarowe – kwalifikacja do II etapu

    Płockie Konfrontacje Gitarowe – kwalifikacja do II etapu

    Protokół kwalifikacjiXIII Płockich Konfrontacji GitarowychPłock, 14 maja 2021 r. Jury konkursu po zapoznaniu się z nagraniami uczestników XIII Płockich Konfrontacji Gitarowych postanowiło zakwalifikować do II etapu następujące osoby: Kategoria wiekowa do lat 15: Jeremiasz JagłaSebastian DzienniakAntoni MereckiZofia Kustosz Kategoria wiekowa od lat 15: Paweł LachAntoni BrzezińskiJeremiasz CzarneckiIzabela PerekJagoda NawrockaAleksandra DąbrowskaKacper…

    Czytaj więcej »
  • Kwi- 2021 -
    30 kwietnia
    Photo of Protokół jury Festiwalu Piosenki Angielskiej „ThePtak”

    Protokół jury Festiwalu Piosenki Angielskiej „ThePtak”

    Protokół JuryIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej „ThePtak”30.04.2021 r. Jury w składzie: Marta Głowacka-Szmyd – wokalistka jazzowa, nauczycielka śpiewu, wokalistka zespołu rocka progresywnego Anamor,Eliza Łochowska – wokalistka, nauczycielka muzyki: emisji głosu, śpiewu, gry na instrumentach klawiszowych,Katarzyna Stanek – wokalistka, songwriterka oraz instruktorka wokalna,Aleksandra Jeżak – filolog oraz nauczycielka języka angielskiego,Litosława Koper…

    Czytaj więcej »
  • 19 kwietnia
    Photo of Wyniki konkursu poetyckiego

    Wyniki konkursu poetyckiego

    Werdykt juryXXVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza KorczakaPłock, 15.04.2021 r. Jury XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza Korczaka w składzie: Elżbieta Zbrzezna – polonistka, Maciej Woźniak – poeta, eseista, krytyk literacki, po wnikliwiej analizie nadesłanych 230 zestawów wierszy, zdecydowało o następującym podziale nagród i wyróżnień: Kategoria wiekowa 7 – 12…

    Czytaj więcej »
  • Mar- 2021 -
    26 marca
    Photo of Wyniki konkursu fotograficznego

    Wyniki konkursu fotograficznego

    ProtokółVIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego„Jej portret, Jego portret, Ich portret”26.03.2021 r. Jury w składzie Adam Bębenista – artysta fotografik, przewodniczący jury,Laura Dyczko – artysta plastyk,Litosława Koper – Dyrektor MDK,Jacek Znyk – plastyk, fotograf, koordynator konkursu po wnikliwej analizie 246 nadesłanych prac, postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące: Kategoria wiekowa 8 – 12…

    Czytaj więcej »
  • 25 marca
    Photo of „W wielkanocnym nastroju” – wyniki konkursu

    „W wielkanocnym nastroju” – wyniki konkursu

    Protokółz posiedzenia juryMiejskiego Konkursu Plastycznego ,,W wielkanocnym nastroju”dla dzieci przedszkolnych Jury w składzie: Litosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury – przewodniczącaSylwia Serwach – Barucha – plastyk Młodzieżowy Dom Kultury w PłockuKatarzyna Adamczyk – plastyk Młodzieżowy Dom Kultury w PłockuDanuta Znyk – plastyk Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku po wnikliwej analizie…

    Czytaj więcej »
  • Gru- 2020 -
    18 grudnia
    Photo of Płockie Konfrontacje Gitarowe – wyniki konkursu

    Płockie Konfrontacje Gitarowe – wyniki konkursu

    Protokół JuryXII Płockich Konfrontacji GitarowychPłock, 18 grudnia 2020 r. Jury w składzie: Wojciech Pilichowski – przewodniczący juryKrzysztof MisiakRoman Kusy obejrzało prezentacje 45 uczestników XII Płockich Konfrontacji Gitarowych i postanowiło przyznać następujące nagrody: Grand Prix XII Płockich Konfrontacji Gitarowych: dla Kacpra Krężołka ze Studia Muzyki Rozrywkowej „Tea & M” w Kołobrzegu…

    Czytaj więcej »
  • 17 grudnia
    Photo of Najładniejsza kartka świąteczna – wyniki konkursu

    Najładniejsza kartka świąteczna – wyniki konkursu

    Protokół z posiedzenia jury „Najładniejsza kartka świąteczna” Jury w składzie: dr Elżbieta Ciesielska-Zając – artystka, plastyk, historyk sztuki – przewodniczącaLitosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyAleksandra Mroczek – plastyk, grafik Młodzieżowego Domu KulturyRobert Parzychowski – grafik Miasta PłockaJacek Znyk – plastyk, fotograf, koordynator konkursów Młodzieżowy Dom Kultury Grupa 4-6 lat:…

    Czytaj więcej »
  • Lis- 2020 -
    26 listopada
    Photo of Ja i Król Maciuś Pierwszy – wyniki konkursu

    Ja i Król Maciuś Pierwszy – wyniki konkursu

    Protokół z posiedzenia juryXXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Ja i Król Maciuś Pierwszy24.11.2020 Jury w składzie: dr Elżbieta Ciesielska-Zająć – artystka, plastyk, historyk sztuki – przewodniczącaLitosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyJacek Znyk – plastyk, fotograf, koordynator konkursów Młodzieżowy Dom KulturyAleksandra Mroczek – plastyk, grafik, Młodzieżowy Dom Kultury postanowiło nagrodzić i…

    Czytaj więcej »
  • Paź- 2020 -
    22 października
    Photo of Mój Płock – moje miasto. Rozstrzygnięcie konkursu

    Mój Płock – moje miasto. Rozstrzygnięcie konkursu

    Protokółz posiedzenia JuryXX Miejskiego Konkursu Plastyczno-FotograficznegoMój Płock moje miasto Płock, 22 października 2020 r. Jury w składzie: Litosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyJacek Znyk – plastyk, fotograf, koordynator konkursów Młodzieżowy Dom KulturyRafael Dominik – fotograf, Tygodnik PłockiAleksandra Mroczek – plastyk, grafik Młodzieżowego Domu Kultury po wnikliwej analizie nadesłanych prac…

    Czytaj więcej »
  • Lip- 2020 -
    15 lipca
    Photo of IX Miejski Konkurs Poezji Śpiewanej „Słowa po niebie płynące” – wyniki

    IX Miejski Konkurs Poezji Śpiewanej „Słowa po niebie płynące” – wyniki

    Protokół JuryIX Miejskiego Konkursu Poezji Śpiewanej „Słowa po niebie płynące” 14.07.2020 r. Jury IX Miejskiego Konkursu Poezji Śpiewanej „Słowa po niebie płynące” w składzie: Eliza Łochowska  – nauczycielka śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury, Mariusz Pogonowski – aktor Teatru Dramatycznego w Płocku, po obejrzeniu nadesłanych  nagrań, zdecydowało o następującym podziale nagród…

    Czytaj więcej »
  • 15 lipca
    Photo of „Zwariowana historia” – wyniki konkursu literackiego

    „Zwariowana historia” – wyniki konkursu literackiego

    Protokół Jury Konkursu Literackiego „Zwariowana historia” 14.07.2020 r. Jury Konkursu Literackiego „Zwariowana historia” w składzie: Aleksandra Jeżak – filolog romański, Joanna Stolarska – nauczyciel nauczania początkowego,Tomasz Zbrzezny – filozof, po analizie nadesłanych tekstów, zdecydowało o następującym podziale nagród i wyróżnień: I Nagroda: Maurycy Antoni Wolny, 10 lat – za opowiadanie…

    Czytaj więcej »
  • Kwi- 2020 -
    29 kwietnia
    Photo of Jej Portret. Jego portret. Ich portret – rozstrzygnięcie konkursu

    Jej Portret. Jego portret. Ich portret – rozstrzygnięcie konkursu

    Protokół Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Jej portret, Jego portret, Ich portret” 28.04.2020 r. w dniu 24.04.2020 r. jury w składzie: Jan Drzewiecki – artysta fotografik, członek Związku Polskich Artystów Fotografików – przewodniczący jury,Robert Parzychowski – Grafik Miasta Płocka,Rafael Dominik – fotoreporter, Tygodnik Płocki,Jacek Znyk – fotograf, koordynator konkursów MDK. Po wnikliwej…

    Czytaj więcej »
  • 17 kwietnia
    Photo of Ogólnopolski Konkurs Poetyckie im. Janusza Korczaka rozstrzygnięty

    Ogólnopolski Konkurs Poetyckie im. Janusza Korczaka rozstrzygnięty

    Protokół z obrad jury XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza Korczaka Płock, 17.04.2020 r. Jury XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza Korczaka w składzie: Elżbieta Zbrzezna – polonistka, Maciej Woźniak – poeta, eseista, krytyk literacki, po wnikliwiej analizie nadesłanych wierszy, zdecydowało o następującym podziale nagród i wyróżnień: : Kategoria wiekowa…

    Czytaj więcej »
  • Lis- 2019 -
    25 listopada
    Photo of Ja i Król Maciuś Pierwszy 2019 – wyniki konkursu

    Ja i Król Maciuś Pierwszy 2019 – wyniki konkursu

    Protokół z posiedzenia Jury XX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Ja i Król Maciuś Pierwszy Płock, 25 listopada 2019 r. Jury w składzie: dr Elżbieta Ciesielska-Zając – artysta plastyk, historyk sztuki, przewodniczącaRobert Parzychowski – Grafik Miasta PłockaLitosława Koper – dyrektor Młodzieżowego Domu KulturyJacek Znyk – plastyk, koordynator konkursów Młodzieżowy Dom Kultury po…

    Czytaj więcej »
Back to top button