AktualnościWOŚP

WOŚP 2024 – „Zagraj z nami! Tu wszystko gra OK!”

Miło nam poinformować, iż MDK kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefową Sztabu została pani Litosława Koper. 32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku, a zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Jak co roku zapraszamy do wspólnego kwestowania.

Podobnie jak w poprzednim roku rejestracja będzie przebiegała drogą internetową za pośrednictwem strony iwolontariusz.wosp.org.pl.

W celu otrzymania kodu (tokenu) umożliwiającego rejestrację prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: wosp@mdk-plock.pl.

Zgłoszenie grupowe powinno zawierać nazwę szkoły/placówki/grupy, liczbę członków (maksymalnie 8 osób) oraz kontakt do koordynatora grupy. Prosimy, żeby koordynatorem była osoba pełnoletnia.

W zgłoszeniu indywidualnym wystarczy zawrzeć w treści maila prośbę o otrzymanie tokenu.

W przypadku braku odpowiedzi z naszej strony w ciągu 48 godzin od wysłania wiadomości prosimy o kontakt.

Szczegółową instrukcję rejestracji można znaleźć na stronie Jak zostać wolontariuszem 32. Finału WOŚP (https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy) w podpunkcie Jak zarejestrować się za pomocą tokenu? W przypadku problemów z założeniem konta na platformie iWolontariusz lub zalogowaniem się na istniejące konto prosimy o kontakt bezpośrednio z Fundacją.

Rejestracja trwa od 16 listopada do 13 grudnia 2023 roku lub wyczerpania miejsc. Prosimy nie czekać do ostatniej chwili.

Dostarczenie zgłoszeń po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariuszy.

W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość tradycyjnej rejestracji bezpośrednio w Sztabie. W takim wypadku konieczne jest, najpóźniej do 6 grudnia, wypełnienie ankiety i dostarczenie zdjęcia do identyfikatora w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive etc…) w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli. Na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne, czapkę i elementy otoczenia. Na ankiecie prosimy zaznaczyć, czy wolontariusz kwestował podczas poprzednich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Firmy i instytucje zainteresowane zbiórką do skarbon stacjonarnych zapraszamy do kontaktu po 15 grudnia 2023 roku. Chętnie odpowiemy na pytania lub wątpliwości pod numerami tel. 24 364 77 14, 24 364 77 15 (9.00 – 14.00) lub drogą mailową pod adresem wosp@mdk-plock.pl

Partnerem tegorocznego Finału jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

DO POBRANIA:

Back to top button