WOŚP

WOŚP 2023 – „Zagraj z nami”

Miło nam poinformować, iż MDK kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefową Sztabu została pani Litosława Koper. 31. Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia 2023 roku, a zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Jak co roku zapraszamy do wspólnego kwestowania.

Podobnie jak w poprzednim roku rejestracja będzie przebiegała drogą internetową za pośrednictwem strony iwolontariusz.wosp.org.pl.

W celu otrzymania kodu (tokenu) umożliwiającego rejestrację prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: wosp@mdk-plock.pl.

Zgłoszenie grupowe powinno zawierać nazwę szkoły/placówki/grupy, liczbę członków (maksymalnie 8 osób) oraz kontakt do koordynatora grupy. Prosimy, żeby koordynatorem była osoba pełnoletnia.

W zgłoszeniu indywidualnym wystarczy zawrzeć w treści maila prośbę o otrzymanie tokenu.

W przypadku braku odpowiedzi z naszej strony w ciągu 48 godzin od wysłania wiadomości prosimy o kontakt.

Szczegółową instrukcję rejestracji można znaleźć na stronie Jak zostać wolontariuszem 31. Finału WOŚP (https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy) w podpunkcie Jak zarejestrować się za pomocą tokenu? W przypadku problemów z założeniem konta na platformie iWolontariusz lub zalogowaniem się na istniejące konto prosimy o kontakt bezpośrednio z Fundacją.

Rejestracja trwa od 10 listopada do 9 grudnia 2022 roku lub wyczerpania miejsc. Prosimy nie czekać do ostatniej chwili.

Dostarczenie zgłoszeń po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariuszy.

W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość tradycyjnej rejestracji bezpośrednio w Sztabie. W takim wypadku konieczne jest, najpóźniej do 2 grudnia, wypełnienie ankiety i dostarczenie zdjęcia do identyfikatora w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive etc…) w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli. Na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne i elementy otoczenia. Na ankiecie prosimy zaznaczyć, czy wolontariusz kwestował podczas poprzednich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Firmy i instytucje zainteresowane zbiórką do skarbon stacjonarnych zapraszamy do kontaktu po 14 grudnia 2022 roku

Chętnie odpowiemy na pytania lub wątpliwości pod numerami tel. 24 364 77 14, 24 364 77 15 (9.00 – 14.00) lub drogą mailową pod adres wosp@mdk-plock.pl

DO POBRANIA ANKIETA WOLONTARIUSZA:

Back to top button