AktualnościMistrz i Uczeń

Współorganizatorzy:
Muzeum Mazowieckie w Płocku
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Płocku

Zajęcia adresowane są do:

• nauczycieli
  • instruktorów
  • młodzieży

Warsztaty poprowadzą:

warsztat teatralny
Julia Kotarska – reżyser, twórca autorskich scenariuszy sztuk teatralnych dla dzieci i młodzieży,  pedagog.

warsztat wokalny
Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, pedagog śpiewu, autorka muzyki.

• Poszczególne zajęcia warsztatowe odbywają się jednocześnie, możliwe zatem jest zapisanie się tylko na jeden rodzaj zajęć (zajęcia stanowią cykl).
  • Ilość miejsc na poszczególnych zajęciach ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Prosimy o telefoniczne zgłoszenie udziału w Warsztatach do 22 kwietnia br. do MDK tel. 24 364 77 15
  • Prosimy uczestników o zapoznanie z regulaminem uczestnictwa oraz o wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do Młodzieżowego Domu Kultury w dniu rozpoczęcia Warsztatów.
  • Nauczyciele będą mieli możliwość otrzymania zaświadczenia Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli  o udziale w szkoleniu. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Uwaga:

• Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Warsztatach za zgodą opiekuna prawnego. Szczegółowe regulaminy uczestnictwa w Warsztatach dostępne są na stronie www.mdk-plock.pl
  • Udział w Warsztatach mogą wziąć osoby bez objawów infekcji, które nie przebywają na kwarantannie ani pod nadzorem epidemiologicznym.

Kontakt:

Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego