Aktualności

Piosenka jubileuszowa

Kochani! Minęły prawie dwa miesiące od momentu, kiedy zatrzymał się czas. My, jako Społeczność Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia w Płocku cały czas działamy, żeby umilić Wam czas wymuszonej izolacji. Szczęśliwie, dzięki nowoczesnej technologii i naszym wspaniałym artystom przygotowaliśmy piosenkę, która stała się naszą odpowiedzią na pandemię. Początkowo miała być to część jesiennych obchodów Jubileuszu 70-lecia MDK-a, ale postanowiliśmy przyśpieszyć jej premierę i zaprezentować Wam ją już teraz.

Swój specjalny udział w projekcie ma Bogdan Marciniak – instrumentalista, kompozytor, muzyk i nauczyciel gry na gitarze, który skomponował cały utwór. Autorką tekstu i wokalistką jest nauczycielka śpiewu Marta Głowacka-Szmyd, której towarzyszą Natalia Łakomiec – zdolna, znakomita wokalistka i Mateusz Zabłocki – pracownik działu promocji MDK, twórca projektu Głososfera. Dodatkowo w chórkach można usłyszeć głos Anny Marciniak.

Nagranie piosenki odbyło się w edukacyjnym studiu nagrań MDK Płock pod czujnym okiem Jarosława Czajkowskiego i Bogdana Marciniaka. Teledysk, który możecie oglądać jest zasługą Michała Lewandowskiego, właściciela zaprzyjaźnionej z nami firmy Agencja Reklamy MixDigital, a wykorzystane w nim zdjęcia zebrali Aleksandra Mroczek i Rafael Dominik. Nad wszystkim nieprzerwanie, pomimo choroby, czuwała nasza nieoceniona pani dyrektor Litosława Koper.

W powstanie utworu zaangażowanych było także wiele innych osób, którym w tym miejscu pragniemy złożyć serdeczne podziękowania.

Razem pokażmy jak ogromną moc i radość nosimy w sercach w tych trudnych czasach pandemii!

Back to top button