Aktualności

Koncert KATHARSIS

Już w najbliższy czwartek, 1 grudnia o godzinie 18.00 zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury na koncert Piotra Jacksona Wolskiego KATHARSIS.

KATHARSIS to zaproszenie do wspólnej podróży po najbardziej odległych krainach dźwięku. Duet muzyków przez cały koncert buduje tajemniczy i magiczny nastrój wieczoru. Piotr Jackson Wolski, jak zawsze, eksperymentuje z materią dźwięku, ale tym razem stawia na bardziej instrumentalny wyraz i piękno „ażurowego” brzmienia instrumentów perkusyjnych. Nie obędzie się bez nutki nowoczesności, czyli muzyki elektronicznej oraz kilku „małych” niespodzianek przygotowanych przez artystę. Dodatkowo, na gitarze, będzie Wolskiemu towarzyszył Damian Cieślak, który swoim kolorytem ubogaca wielowarstwowe kompozycje….

Piotr Jackson Wolski to uznany wirtuoz instrumentów perkusyjnych, który wypracował swój niepowtarzalny język muzyczny. Współpracował między innymi z takimi artystami jak Tomasz Stańko, Stanisław Soyka, Maanam, Habakuk, Lady Pank, Immanuel, produkującego muzykę do filmów m.in. BLOOD&WINE, Quo Vadis, PSY 2

Back to top button