WOŚP

WOŚP 2021 – gramy z głową

Miło nam poinformować, iż MDK kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefową sztabu została pani Litosława Koper. Środki zebrane podczas 29.  Finału WOŚP przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak co roku zapraszamy do wspólnego kwestowania.

W tym roku rejestracja będzie przebiegała drogą internetową za pośrednictwem strony iwolontariusz.wosp.org.pl.

W celu otrzymania kodu (tokenu) umożliwiającego rejestrację prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: wosp@mdk-plock.pl. Zgłoszenie powinno zawierać:

  • W przypadku grup zorganizowanych – nazwę grupy, imienną listę członków (maksymalnie 8 osób) oraz kontakt do koordynatora grupy. Prosimy, żeby koordynatorem była osoba pełnoletnia.
  • W przypadku osób indywidualnych – imię i nazwisko kandydata na wolontariusza.

W przypadku braku odpowiedzi z naszej strony w ciągu 48 godzin od wysłania wiadomości prosimy o kontakt.

Szczegółową instrukcję rejestracji można znaleźć na stronie Jak zostać wolontariuszem 29. Finału WOŚP (https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy) w podpunkcie Jak zarejestrować się za pomocą tokenu?.

Rejestracja trwa od 2 do 27 listopada 2020 roku. Prosimy jednak nie czekać do ostatniej chwili.

Przysłanie zgłoszenia po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariuszy.

W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość tradycyjnej rejestracji bezpośrednio w Sztabie. W takim wypadku zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku (ul. Tumska 9a, pok. 17) w dniach 2 listopada – 27 listopada bieżącego roku w godzinach 9.00-14.00 z wypełnioną ankietą i zdjęciem do identyfikatora w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive etc…) w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli. Na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne i elementy otoczenia. Na ankiecie prosimy zaznaczyć, czy wolontariusz kwestował podczas poprzednich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas wizyty w Sztabie prosimy pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.

Chętnie odpowiemy na pytania lub wątpliwości pod numerami tel. 24 364 77 14, 24 364 77 12 (9.00 – 14.00) lub drogą mailową pod adres wosp@mdk-plock.pl .

Back to top button