WOŚP

WOŚP 2022 – „Zagraj z nami”

Miło nam poinformować, iż MDK kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefową sztabu została pani Litosława Koper. Środki zebrane podczas 30.  Finału WOŚP przeznaczone zostaną dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jak co roku zapraszamy do wspólnego kwestowania.

Podobnie jak w poprzednim roku rejestracja będzie przebiegała drogą internetową za pośrednictwem strony iwolontariusz.wosp.org.pl.

W celu otrzymania kodu (tokenu) umożliwiającego rejestrację prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: wosp@mdk-plock.pl. Przed wykorzystaniem kodu należy zarejestrować się na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. W przypadku osób niepełnoletnich konto zakłada rodzic/opiekun. Konta utworzone podczas 29. Finału pozostają aktywne.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • W przypadku grup zorganizowanych – nazwę grupy, imienną listę członków (maksymalnie 8 osób) oraz kontakt do koordynatora grupy. Prosimy, żeby koordynatorem była osoba pełnoletnia.
  • W przypadku osób indywidualnych – imię i nazwisko kandydata na wolontariusza.

W przypadku braku odpowiedzi z naszej strony w ciągu 48 godzin od wysłania wiadomości prosimy o kontakt.

Szczegółową instrukcję rejestracji można znaleźć na stronie Jak zostać wolontariuszem 30. Finału WOŚP w podpunkcie Jak zarejestrować się za pomocą tokenu?.

Rejestracja trwa od 8 listopada do 10 grudnia 2021 roku. Prosimy jednak nie czekać do ostatniej chwili.

Dostarczenie zgłoszeń po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariuszy.

W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość tradycyjnej rejestracji bezpośrednio w Sztabie. W takim wypadku zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku (ul. Tumska 9a, pok. 17) w dniach 9 listopada – 10 grudnia bieżącego roku w godzinach 9.00-14.00 z wypełnioną ankietą i zdjęciem do identyfikatora w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive etc…) w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli. Na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne i elementy otoczenia. Na ankiecie prosimy zaznaczyć, czy wolontariusz kwestował podczas poprzednich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas wizyty w Sztabie prosimy pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.

Chętnie odpowiemy na pytania lub wątpliwości pod numerami tel. 24 364 77 14, 24 364 77 15 (9.00 – 14.00) lub drogą mailową pod adres wosp@mdk-plock.pl

DO POBRANIA:

Zobacz także
Close
Back to top button