Galeria 2021

Piknik rodzinny w Ogrodzie Jordanowskim

Patriotyczny Piknik Rodzinny był więcej niż udany.

W czasie dwugodzinnej imprezy można było obejrzeć występy grup artystycznych MDK, wziąć udział w licznych tematycznych warsztatach (świeczki z wosku, ozdoby patriotyczne, kartki okolicznościowe, fascynatory inspirowane modą 20-lecia, wiklina), a na najmłodszych czekały zabawy manualne, animacje z chustą, figurki z baloników i specjalne stoisko przygotowane przez naszych przyjaciół z Ogrodu Zoologicznego. Lubiący wyzwania mogli się sprawdzić quizie terenowym „Płock – Miasto Bohater, konkursach: o odznaczeniu Płocka Krzyżem Walecznych, o wybitnych Polaków, o Płocku w okresie 20-lecia międzywojennego, językowym i muzycznym.

Dodatkowo można też było rozegrać partyjkę szachów, na którą wpadł do nas sam Józef Piłsudski, a na tle jego Kasztanki można było zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Nie zabrakło również pokrzepiającego i rozgrzewającego poczęstunku oraz waty cukrowej.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym przyjaciołom za współtworzenie wydarzenia Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego wielkie, najserdeczniejsze dzięki za wystawę, która przyciągała wzrok wszystkich, ZOO Płock za atrakcyjne stoisko pełne wiedzy na temat zwierząt.
Chcielibyśmy także podziękować:
Bar Mleczny Tumska za pokrzepiającą i rozgrzewającą zupkę, Fun Park Płock za ukochane dmuchańce dzieci, Panu Grzegorzowi Solce za wystawę wikliny oraz Panu od waty cukrowej i innych uwielbianych smakołyków, bez których najmłodsi czuliby wielki niedosyt.
Oby więcej takich imprez!!!
Do zobaczenia!