Pięknie być człowiekiem – eliminacje rejonowe

Zasady dotyczące ELIMINACJI REJONOWYCH
XLV Konkursu Recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem” dla rejonu płockiego

1. Organizator eliminacji rejonowych: Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku, ul. Tumska 9 a,  tel. 24 364 77 15.
  2. Termin i miejsce eliminacji: 11 maja 2024 r. (sobota), MDK ul. Tumska 9a
  • o godz. 9.00 dla uczestników z klas I-III oraz klas VII –VIII  szkół podstawowych,
  • o godz. 10.00  dla uczestników z klas IV-VI szkół podstawowych.
  1. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 kwietnia 2024 r.
  2. Kartę zgłoszenia do eliminacji prosimy dostarczyć do Młodzieżowego Domu Kultury:
  • na adres mailowy recytatorski@mdk-plock.pl – w temacie wiadomości należy wpisać imię i nazwisko uczestnika,
  • lub do MDK, ul. Tumska 9a.
  1. Do eliminacji rejonowych szkoły mogą zgłosić po dwóch recytatorów w każdej kategorii wiekowej.
  2. Wyniki eliminacji zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK oraz na oficjalnym profilu MDK na Facebooku wraz z podaniem imienia, nazwiska i nazwy szkoły laureatów.
  3. Fotografie z rozstrzygnięcia eliminacji rejonowych konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury i na oficjalnym profilu MDK na Facebooku.
  4. W załączniku karta zgłoszenia do eliminacji rejonowych konkursu dla rejonu płockiego. Osoby, które zostaną zakwalifikowane do finału w Książnicy będą zobowiązana wypełnić dodatkowo kartę zgłoszenia Książnicy i dostarczyć ją do Książnicy (finaliści wzór tej karty otrzymają na rozstrzygnięciu w MDK).

Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku
im. Króla Maciusia Pierwszego