Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne „Mistrz i Uczeń”

Już w najbliższy czwartek startują XXXV Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne „Mistrz i Uczeń”. 17 listopada zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury i do Muzeum Mazowieckiego w Płocku na warsztaty wokalne i teatralne. Przez trzy dni będziemy szlifować swoje umiejętności pod okiem Mistrzów, którymi w tym roku są: Julia Kotarska i Magda Ptaszyńska. Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólne widowisko w wykonaniu uczestników – „Potwory miłosne, czyli tylko miłość ma sens”, na które zapraszamy wszystkich do skrzydła Art Deco Muzeum Mazowieckiego w sobotę, 19 listopada o godzinie 12.00. Po przedstawieniu wspólnie będziemy zwiedzać ekspozycję „Sztuka dwudziestolecia międzywojennego – art deco”.

Warsztaty to jednak nie tylko muzyka i teatr. 24 listopada w MDK spotkamy się z kolejnym Mistrzem. Warsztat plastyczny poprowadzi Agnieszka Dąbrowska-Walczak. Pod jej opieką przez 3 dni będzie można uczyć się nowych technik i doskonalić umiejętności. Efekty pracy adeptów sztuk plastycznych poznamy w sobotę, 26 listopada o godzinie 11.30 w Młodzieżowym Domu Kultury.