Konkurs wiedzy o obronie Płocka 1920 roku

zaprasza
w dniu 7 grudnia 2020 r.
do udziału w

Konkursie on-line wiedzy o miejscach, zdarzeniach i bohaterach związanych z obroną Płocka 1920 r.

• Celem konkursu są obchody 100. rocznicy bohaterskiej obrony Płocka w 1920 r., przybliżenie postaci bohaterów zasłużonych dla naszego miasta podczas obrony, umacnianie poczucia tożsamości regionalnej oraz rozwijanie zainteresowań historią regionalną.
  • Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież z Płocka.
  • Konkurs zostanie przeprowadzony on-line w dniu 7 grudnia (poniedziałek) na profilu Młodzieżowego Domu Kultury na portalu Facebook. Od godziny 16.30 będzie pojawiać się kolejno 5 pytań dotyczących miejsc, zdarzeń i bohaterów związanych z obroną Płocka 1920 r.
  • Aby wziąć udział w konkursie, należy udzielić odpowiedzi na pytanie – bezpośrednio pod postem z zadanym pytaniem.
  • Przyznamy łącznie 5 nagród – po jednej za każde pytanie. O wygraniu nagrody decydować będzie szybkość i poprawność udzielonej odpowiedzi, która pojawi się pod zadanym pytaniem.  Osoby, które najszybciej odpowiedzą prawidłowo na pytania otrzymają dyplomy oraz nagrody. Jedna osoba może zdobyć najwyżej dwie nagrody, nawet jeśli udzieli prawidłowej odpowiedzi na więcej pytań.
  • Z  osobami, które odpowiedzą prawidłowo na pytania jako pierwsze, skontaktujemy się w celu dopełnienia formalności odbioru nagród – potrzebne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych: imienia, nazwiska, wieku oraz nr telefonu kontaktowego. Dla osoby niepełnoletniej zgodę wypełnia rodzic/opiekun prawny. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże nieudzielenie zgody skutkować będzie niemożliwością otrzymania nagrody.
  • Jeżeli organizatorowi nie uda się skontaktować z osobą, która pierwsza odpowiedziała na pytanie do dnia 9 grudnia 2020 r. do godziny 10.00 – nagroda przypadnie drugiej
    w kolejności osobie, która odpowiedziała prawidłowo na pytanie.
  • Nagrody będą do odbioru w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, ul. Tumska 9a, 09-400 Płock tel. 24 364-77-15, dzialimprez@mdk-plock.pl