Za nami 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Setki wolontariuszy, imprezy i koncerty, zaangażowanie mieszkańców. Teraz pora na zasłużony odpoczynek i zbieranie sił, aby orkiestrowe granie mogło powrócić za rok.
Organizatorem 34. Finału WOŚP jest Urząd Miasta Płocka, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, Agencja Reklamy MixDigital oraz ORLEN ARENA – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o












































































![Photo of 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku! [PROGRAM]](http://mdk-plock.pl/wp-content/uploads/2024/01/w11-390x220.jpg)








