AktualnościWyniki

„Pięknie być człowiekiem” – wyniki eliminacji rejonowych

Protokół jury eliminacji rejonowych
47. Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży
„Pięknie być człowiekiem”

16.05.2026 r.

Jury eliminacji rejonowych 47. Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży „Pięknie być człowiekiem” w składzie:

  • Aleksandra Sierandt
  • Paula Stępczyńska
  • Eliza Łochowska 

po wysłuchaniu 13. recytatorów przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria: klasy I – III szkoły podstawowej

I Nagroda

Paulina Zych ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku

Julia Surdykowska ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Druha Wacława Milke w Płocku

II Nagroda

Barbara Lewandowska ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku

III Nagroda

Zofia Kuś–Szałańska ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Druha Wacława Milke w Płocku

Kategoria: klasy IV – VI szkoły podstawowej

I Nagroda

Anna Malik ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku

II Nagroda

Zofia Żurek ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku

Mirella Oziemblewska ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku

III Nagroda

Nikola Żółtowska ze Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku

Wyróżnienia:

 Magdalena Brzezińska ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie

Kategoria: uczniowie klas VII – VIII

I Nagroda

Filip Pesta ze Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku

Do finału  w Książnicy Płockiej zakwalifikowani zostali:

  • Filip Pesta
  • Anna Malik
  • Mirella Oziemblewska
  • Paulina Zych
  • Julia Surdykowska
  • Barbara Lewandowska

Finał 13 czerwca 2026 r. w Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego o godz. 10

Back to top button